Топ-7 Безкоштовних конструкторів сайтів

Топ-7 Безкоштовних конструкторів сайтів

Щоб впустити свій бізнес у світ інтернету, вам потрібно мати власний веб-сайт. Для багатьох новачків це може здатися важким і дорогим завданням. Однак існує багато безкоштовних конструкторів сайтів, які допоможуть вам створити професійний веб-простір без великих інвестицій. Давайте розглянемо топ-7 безкоштовних конструкторів, їх переваги та недоліки.

1. Lp mobi

Lp mobi – це конструктор мобільних лендінгів, який дуже простий у використанні. Він має безкоштовний тариф, який включає SSL сертифікат та можливість прив’язати власний домен. Також ви зможете використовувати аналітичні інструменти, такі як Google Analytics та Facebook Pixel. Обираєте готовий шаблон, змінюєте текст, зображення і готово.

В безкоштовному тарифу є тільки позначення, що ви використовуєте конструктор.
Платні тарифи йдуть від $5.

2. Google Sites

Google Sites – це безкоштовний сервіс від Google, призначений для створення будь-якого типу сайту. Він може бути корисним для перенаправлення трафіку або створення простих веб-проектів. Важливо відзначити, що сайти, створені на Google Sites, мають довіру в рекламних мережах.

3. WordPress

WordPress – це потужна CMS-система, яка дозволяє створювати різні типи сайтів, включаючи лендінги, блоги та інтернет-магазини. Багато плагінів та тем доступні безкоштовно, але ви повинні мати власний домен і хостинг, щоб розпочати роботу з WordPress.

4. Mobirise

Mobirise – це безкоштовний офлайн-додаток для створення сайтів на платформах Windows, MacOS та Android. Він має простий редактор, адаптивні шаблони та великий вибір додаткових блоків. Однак для розміщення сайту вам потрібно мати сторонній хостинг, і деякі опції можуть бути доступні лише за додаткову плату.

5. Site123

Site123 – це конструктор простих сайтів, ідеальний для новачків, які потребують блог, лендінг, візитку або магазин. Він має багато різних модулів та можливостей для налаштування, а також інструменти для просування сайту. Однак на безкоштовному тарифі не можна підключити власний домен.

6. Jimdo

Jimdo – ще один конструктор сайтів з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Він пропонує широкий вибір шаблонів, але може бути деякою незручністю під час вибору та редагування елементів. Також на безкоштовному тарифі неможливо підключити власний домен.

7. Webflow

Webflow – це платний конструктор з обмеженим безкоштовним тарифом. У безкоштовному тарифі ви можете опублікувати невеликий веб-сайт на домені від webflow.io, але є обмеження на кількість сторінок та товарів. Також ви не зможете використовувати власний код.

Отже, на вибір є багато безкоштовних конструкторів сайтів, які допоможуть вам створити власний веб-простір. Вибір залежить від ваших потреб та вмінь. Оберіть той, який найкраще підходить для вашого проекту та розпочніть свій шлях в інтернеті.