Рейтинг CRM-систем для бізнесу

1280 720 2 min

Зміст:

 1. Для чого CRM система.
 2. Особливості вибору.
 3. Список популярних CRM систем.

Для чого CRM система?

Перш за все, CRM система використовується для управління продажами та відділів по роботі з клієнтами.

В двох словах – це програма, яка допомагає створити базу даних клієнтів та компаній, впорядкувати її, відстежувати процеси власної компанії та ефективність її працівників.

Головна мета – внести порядок та автоматизувати рутинні процеси.

Особливості вибору

Насправді бізнеси можуть вибирати різні CRM-системи в залежності від своїх потреб, розміру та специфіки галузі. Кращий вибір буде залежати від конкретних потреб та характеристик вашого бізнесу та, можливо вам знадобиться, випробувати пробні версії, щоб визначити, яка CRM система найкраще підходить для вашого бізнесу.

9f7f5abe18b6aac90dfbb22f6f8a63c1

Ось кілька популярних CRM-систем:

 1. LP-CRM: потужна CRM система для управління бізнесу з продажів фізичного товару. Це комплексне рішення для будь-якого бізнесу з управління взаємовідносинами з клієнтами. Тобто, всі клієнти, замовлення, статистика, склад в одному зручному місці. 
 1. SugarCRM: Забезпечує розширені можливості налаштування та інтеграції, що робить його привабливим для різних галузей.
 1. HubSpot CRM: Це хороший вибір для маркетингових та продажних команд, оскільки містить інструменти для маркетингу, продажів та служби підтримки.
 1. Zoho CRM: Є гнучкою та доступною CRM-системою, яка підходить для різних розмірів компаній.
 1. AmoCRM: Це українська CRM-система, яка спеціалізується на автоматизації продажів та управлінні контактами.
 1. Creatio: рішення, що пропонує різноманітні можливості управління продажами, маркетингом та обслуговуванням клієнтів.
 1. Salesforce: відома своєю гнучкістю та можливостями розширення.
 1. RetailCRM: Спеціалізована система для роздрібного бізнесу, яка допомагає в управлінні замовленнями та взаємодією з клієнтами.

Це лише декілька прикладів, і Перед вибором CRM-системи рекомендується вивчити відгуки користувачів, звертатися до консультантів 

В цій статті ми розглянемо кожну CRM систему ближче та детальніше. Порівнявши функціонал CRM систем, вам буде легше зробити вибір на користь тієї чи іншої системи.

1. LP-CRM

1 min.jpg.4f4bc32855e38a231b7308c76600e151

LP-CRM – інноваційна CRM-система, яка спеціально розроблена для оптимізації продажів з лендингів, інтернет-магазинів, маркетплейсів та рітейлу. Вона забезпечує потужний функціонал, який дозволяє компаніям краще розуміти своїх клієнтів та покращувати взаємодію з ними.

Основні переваги LP-CRM:

 • Масштабування: LP-CRM може легко масштабуватися в залежності від росту вашого бізнесу, дозволяючи вам легко керувати збільшенням обсягу продажів.
 • Автоматизація: LP-CRM дозволяє вам автоматизувати рутинні задачі, що збільшує ефективність вашої команди.
 • Інтеграція: система легко інтегрується з різними платформами електронної комерції, що дозволяє ефективно керувати каналами продажів.
 • Аналітика: LP-CRM забезпечує потужні аналітичні інструменти, які допомагають вам отримувати глибокі інсайти про поведінку клієнтів та ефективність кампаній.
 • Сегментація клієнтів: система дозволяє групувати клієнтів за різними критеріями, що полегшує цільовий маркетинг та персоналізовані пропозиції.
 • Наявність інтеграції з поштовими службами, що дозволяє створювати ТТН, відстежувати їх статус, друкувати та додавати їх в реєстр.
 • Інтеграція з IP-телефонією, SMS розсилок.
 • Можна створювати чеки завдяки модулю ПРРО.

2. SugarCRM

SugarCRM – це платформа управління відносинами з клієнтами, яка надає рішення для автоматизації маркетингу, продажів та обслуговування клієнтів. SugarCRM є привабливим вибором для підприємств, які шукають гнучке та легке в налаштуванні рішення CRM системи для управління відносинами з клієнтами та оптимізації бізнес-процесів.

Переваги SugarCRM:

 • Відкрита Архітектура: SugarCRM використовує відкриту архітектуру, що дозволяє розробникам вносити зміни та розширювати функціональність системи.
 • Гнучкість та Налаштування: Платформа надає велику гнучкість та можливості настроювання для відповіді на унікальні потреби бізнесу.
 • Інтегрована CRM та Маркетингові Інструменти: SugarCRM об’єднує у собі функціональність CRM та маркетингові інструменти, що полегшує ведення та взаємодію з клієнтами в усьому їхньому життєвому циклі.
 • Модуль Продажів: Включає інструменти для ефективного ведення угод та продажів, включаючи відстеження лідів, управління командою продажів, інтеграцію з електронною поштою тощо.
 • Модуль Обслуговування Клієнтів: Надає функціонал для ведення та вирішення клієнтських питань, створення та відстеження тікетів.
 • Аналітика та Звітність: SugarCRM має вбудовані інструменти аналізу та створення звітів для відстеження продуктивності та результатів.
 • Інтеграція з Іншими Платформами: Здатність легко інтегруватися з іншими бізнес-системами та інструментами завдяки відкритій архітектурі.
 • Інструменти Маркетингової Автоматизації: SugarCRM може бути інтегрованим з різними інструментами маркетингового автоматизації для ефективного впровадження маркетингових стратегій.
 • Інтерфейс Користувача: Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який полегшує використання платформи та швидке навчання нових користувачів.
 • Мобільний Доступ: Надає можливість отримувати доступ до даних та функціоналу SugarCRM з мобільних пристроїв, забезпечуючи гнучкість роботи в рухливому середовищі.

3. HubSpot

thumb hubspot crm

HubSpot – це інтегрована платформа, яка пропонує рішення для маркетингу, продажів та обслуговування клієнтів.HubSpot популярна CRM система серед компаній, які шукають інтегровану платформу для ефективного управління маркетингом, продажами та обслуговуванням клієнтів.

CRM система HubSpot переваги:

 • Інтегрована CRM-система: HubSpot містить CRM-систему, яка об’єднує дані про клієнтів та інтеракції в одній платформі, полегшуючи управління та взаємодію з клієнтами.
 • Інструменти Маркетингу в Інтернеті: HubSpot надає інструменти для створення, оптимізації та відстеження маркетингових кампаній в Інтернеті, включаючи електронну пошту, блоги, соціальні мережі та SEO.
 • Автоматизація Маркетингу: HubSpot дозволяє автоматизувати багато рутинних завдань маркетингу, таких як розсилка електронних листів, оцінка лідів та взаємодія з контентом.
 • Інструменти Продажів: Засоби продажів в HubSpot включають інструменти для відстеження лідів, управління задачами, створення звітів та інші функції для підтримки процесу продажу.
 • Система Тікетів та Обслуговування Клієнтів: HubSpot має вбудовану систему тікетів для відстеження та вирішення клієнтських питань, що полегшує обслуговування клієнтів.
 • Аналітика та Звітність: HubSpot пропонує інструменти аналізу та звітності, які дозволяють вам відстежувати та аналізувати результати маркетингових та продажних кампаній.
 • Інтеграція з Іншими Платформами: HubSpot може легко інтегруватися з іншими популярними платформами, такими як Salesforce, WordPress, Slack та інші.
 • Інструменти Лендінг-сторінок та Форм: HubSpot дозволяє створювати лендінг-сторінки та форми для збору інформації від потенційних клієнтів.
 • Ефективна Соціальна Мережа: HubSpot дозволяє вам планувати, публікувати та аналізувати свою активність в соціальних мережах безпосередньо з платформи.
 • Едукаційні Ресурси: Компанія надає безліч освітніх ресурсів, таких як вебінари, академії та документація, для покращення навичок у маркетингу та продажах.

4. Zoho

Zoho- CRM система, яка становить комплексне рішення для управління бізнес-процесами та співпраці, яке містить  різні хмарні додатки та інструменти. Zoho є популярним вибором для багатьох бізнесів, що шукають комплексний інструмент для управління своїми бізнес-процесами та взаємодії з клієнтами.

Переваги CRM системи Zoho:

 • Широкий Спектр Застосунків: Zoho пропонує різноманіття інтегрованих додатків для CRM, управління проектами, електронної пошти, колективної роботи, маркетингу, бухгалтерії та багатьох інших функціональних областей.
 • Хмарний сервіс та Доступність з будь-якого місця: Завдяки хмарному підходу, Zoho дозволяє користувачам отримувати доступ до своїх даних та інструментів з будь-якого пристрою, що забезпечує гнучкість та зручність роботи.
 • Адаптованість до Різних Бізнес-Потреб: Завдяки можливостям настроювання та розширюваності, Zoho може бути адаптований до конкретних потреб різних видів бізнесу.
 • Екосистема додатків та Інтеграції: Zoho володіє розгалуженою екосистемою додатків та можливістю інтеграції з іншими популярними сервісами, що робить його більш гнучким для роботи в різних екосистемах.
 • Ефективне Управління Командою та Проектами: Інструменти для управління проектами та колективною роботою дозволяють командам спільно працювати, вести обговорення та взаємодіяти на проектах.
 • CRM з Маркетинговими та Продажними Інструментами: Zoho CRM об’єднує в собі рішення для управління відносинами з клієнтами з ефективними інструментами маркетингу та продажу.
 • Ефективний Інтерфейс та Інтуїтивне Керування: Зручний та дружній інтерфейс робить використання Zoho приємним та доступним для користувачів.
 • Безпека та Керування Доступом: Zoho забезпечує безпеку даних та можливості керування доступом, що важливо для збереження конфіденційності бізнес-інформації.
 • Автоматизація Бізнес-Процесів: Zoho надає інструменти для автоматизації рутинних бізнес-процесів, що допомагає підвищувати ефективність та зменшувати ручну працю.
 • Доступність для Малих та Середніх Підприємств: Zoho пропонує пакети та ціни, що роблять його доступним для малих і середніх підприємств.

5. AmoCRM

unnamed

AmoCRM – це популярна CRM-система, яка спеціалізується на автоматизації продажів та управлінні контактами. 

Ось кілька ключових характеристик та можливостей AmoCRM:

 • Управління Контактами та Лідами: AmoCRM дозволяє зручно вести базу клієнтів, керувати лідами та взаємодіяти з контактами.
 • Трекінг Запитань та Угод: Ви можете відстежувати всі ваші ліди та угоди в одному місці, що полегшує управління продажами.
 • Електронна Пошта та Телефонія: Інтеграція з електронною поштою та телефонією дозволяє здійснювати дзвінки та вести листування безпосередньо з системи.
 • Аналітика та Звіти: Система надає інструменти для створення звітів та аналізу результатів, допомагаючи вам відстежувати продажі та вдосконалювати стратегії.
 • Автоматизація Процесів: AmoCRM дозволяє створювати автоматичні правила та робочі процеси для оптимізації етапів продажу та забезпечення послідовності дій.
 • Мобільний Доступ: Ви можете отримати доступ до своєї CRM з мобільного пристрою, що робить можливим ведення бізнесу в русі.
 • Інтеграції: AmoCRM підтримує ряд інтеграцій з іншими інструментами, такими як Google Apps, Dropbox, Slack, та інші.

Ці можливості роблять AmoCRM популярним вибором для багатьох компаній, особливо для тих, хто шукає ефективний інструмент для управління продажами та взаємодії з клієнтами.

6. Creatio

Terrasoft CRM, відома також як Creatio, хмарна CRM-система для великих та середніх бізнесів, вона здатна прискорити та об’єднати процеси продажу, маркетингу та сервісу, а також операційні процеси організації. CRM cbcntvfCreatio —  поєднує систему  управління взаємовідносинами з клієнтами, та містить функціонал управління бізнес-процесами. 

images
images

Переваги Terrasoft CRM (Creatio):

 • Управління Продажами: Creatio дозволяє вести детальний облік угод, ведення клієнтської бази, та визначати етапи угоди на різних стадіях.
 • Маркетинг та Автоматизація Процесів: З Creatio можна запускати маркетингові кампанії, використовуючи автоматизацію процесів для ефективної взаємодії з потенційними клієнтами.
 • Сервісна Підтримка: CRM Creatio дозволяє вести облік та вирішувати запитання та скарги клієнтів, поліпшуючи сервісну підтримку.
 • Аналітика та Звітність: Платформа пропонує різноманітні інструменти для створення звітів та аналізу результатів, що допомагає приймати обгрунтовані бізнес-рішення.
 • Інтеграції: Creatio може бути легко інтегрована з іншими інструментами та системами, такими як електронна пошта, соціальні мережі, та інші.
 • Мобільний Доступ: Зручний мобільний додаток дозволяє отримувати доступ до важливої інформації та взаємодіяти з системою з будь-якого місця.
 • Гнучкість та Налаштування: Creatio надає можливості гнучкої настройки під конкретні потреби бізнесу та галузі.

Ці переваги роблять Terrasoft CRM (Creatio) привабливим вибором для компаній, які шукають комплексне рішення для управління клієнтськими відносинами та автоматизації бізнес-процесів.

7.Salesforce

Salesforce – це провідна платформа управління відносинами з клієнтами, відома своїми вражаючими можливостями. Дана CRM система є популярним вибором для бізнесів, які шукають потужний та гнучкий інструмент управління відносинами з клієнтами для оптимізації роботи та покращення взаємодії з клієнтами.

Переваги CRM системи Salesforce:

 • Широкий Функціонал: Salesforce пропонує розширені можливості для управління відносинами з клієнтами, включаючи продажі, маркетинг, обслуговування клієнтів та аналітику.
 • Хмарне Рішення: Salesforce базується на хмарній технології, що дозволяє користувачам отримувати доступ до системи з будь-якого місця та пристрою з Інтернет-з’єднанням.
 • Скальованість: Salesforce добре скальований та може використовуватися як малими, так і великими підприємствами.
 • Спільноти та Портал: Salesforce дозволяє створювати власні спільноти та портали для взаємодії з клієнтами, партнерами та співробітниками.
 • Мобільний Доступ: Мобільні додатки Salesforce дозволяють працювати з системою на різних мобільних пристроях.
 • Інтеграції: З Salesforce легко інтегрувати з іншими додатками та системами, що полегшує обмін даними між різними інструментами.
 • Штучний Інтелект та Аналітика: Salesforce використовує штучний інтелект для покращення продуктивності та пропонує потужні засоби аналітики.
 • Партнерська Екосистема: Salesforce має велику партнерську екосистему, яка дозволяє користувачам розширювати функціональність системи за допомогою додаткових додатків та розширень.
 • Захист Даних: Salesforce надає високий рівень захисту даних та відповідає стандартам безпеки.
 • Автоматизація та управління робочими процесами: Salesforce дозволяє автоматизувати рутинні завдання, оптимізувати робочі процеси та впроваджувати бізнес-процеси. Це значно підвищує ефективність та продуктивність в продажах, маркетингу та обслуговуванні клієнтів.
bez nazvanyya 1

8.RetailCRM

RetailCRM – це CRM-система, спеціалізована на роздрібній торгівлі та управлінні клієнтськими відносинами в цьому секторі. 

RetailCRM часто використовується роздрібними компаніями для оптимізації процесів управління та покращення взаємодії з клієнтами в контексті роздрібної торгівлі.

Ключові характеристики та можливості RetailCRM:

 • Управління Замовленнями: RetailCRM дозволяє вести детальний облік та управляти замовленнями, відстежувати їхній статус та виконання.
 • Клієнтська База Даних: Зберігання та управління інформацією про клієнтів, їхніми покупками та історією взаємодії з компанією.
 • Аналітика та Звітність: Можливості аналізу даних та створення звітів для визначення ефективності стратегій продажів.
 • Інтеграції з Іншими Системами: RetailCRM може бути легко інтегрована з іншими інструментами та системами, такими як платіжні шлюзи, електронні комерційні платформи та інші.
 • Маркетинг та Акції: Можливості проведення маркетингових кампаній, акцій та програм лояльності для залучення та утримання клієнтів.
 • Спільноти та Зворотний Зв’язок: RetailCRM надає інструменти для взаємодії з клієнтами через різні канали, включаючи соціальні мережі та онлайн-чати.
 • Мобільний Доступ: Зручний мобільний додаток дозволяє управляти бізнесом в русі та отримувати доступ до важливої інформації.